Zajednica sportskih udruga Općine Viškovo

08.01.2024

Zajednica sportskih udruga Općine Viškovo objavljuje Javni natječaj za predlaganje programa/projekata javnih potreba u sportu za 2024. godinu.

Natječajnu dokumentaciju treba donijeti osobno:
(predaja: Stara škola Saršoni, Saršoni 19) na sljedeću adresu:

PROGRAM JAVNIH POTREBA U SPORTU
NA PODRUČJU OPĆINE VIŠKOVO ZA 2024. GODINU – NE OTVARATI
ZAJEDNICA SPORTSKIH UDRUGA OPĆINE VIŠKOVO
SARŠONI 19, 51216 VIŠKOVO

Tekst natječaja

Upute za prijavitelje

Obrazac opisa programa ili projekta

Obrazac Izjave o partnerstvu

Obrazac Izjave o nepostojanju dvostrukog financiranja

Obrazac životopisa

Sva pitanja vezana uz ovaj Javni natječaj mogu se postaviti isključivo elektroničkim putem, slanjem upita na adresu elektronske pošte: zsuov@opcina-viskovo.hr

05.07.2023

Zajednica sportskih udruga Općine Viškovo poziva pravne osobe (udruge, klubove, organizacije) koje su programski usmjerene na rad u području sporta da se prijave na financijsku podršku programima/projektima koji doprinose razvoju sporta na području Općine Viškovo.

Mogu se prijaviti programi/projekti koji doprinose razvoju sporta i to: Nabavka sportske opreme i rekvizita

Zahtjev- potreba za opremom za 2023. godinu

26.10.2021

Zajednica sportskih udruga Općine Viškovo objavljuje poziv za podnošenje prijedloga za nagrađivanje najboljih sportašica i sportaša Općine Viškovo za 2021. godinu. Prijedlozi se podnose u pisanom obliku i dostavljaju do 05.11.2021. godine.

Poziv

Prijavni obrazac

28.09.2021

Zajednica sportskih udruga Općine Viškovo poziva fizičke i pravne osobe (udruge, klubove, organizacije) koje su programski usmjerene na rad u području sporta da se prijave na financijsku podršku programima/projektima koji doprinose razvoju sporta na području Općine Viškovo.

Zahtjev- potreba za opremom za 2021. godinu

12.11.2020

Zahtjev- potreba za opremom za 2020. godinu

Upute za prijavitelje

Temeljem zakona o sportu i Zakona o udrugama u Republici Hrvatskoj, na sjednici Osnivačke skupštine, u petak, 6. listopada 2017. godine osnovana je Zajednica sportova Općine Viškovo.

Predsjednik Udruge : Kristijan Frlan

Tajnik Udruge: Dino Klaić

Adresa: Vozišće 3, 51216 Viškovo

E-mail: zsuov@opcina-viskovo.hr