Upaljene svijeće i položeni vijenci povodom obilježavanja Dana Općine Viškovo

Načelnica Općine Viškovo Sanja Udović sa zamjenicom Snježanom Podobnik te predsjednica Općinskog vijeća Općine Viškovo Ksenija Žauhar upalili su svijećei i položili vijence u povodu sutrašnjeg obilježavanja 28. godišnjice osnivanja Općine Viškovo. Svijeće su upaljene kod spomenika u parku ispred groblja Viškovo, spomenika poginulima u 1. svjetskom ratu, kod Središnjeg križa te na spomen obilježje braniteljima poginulim u Domovinskom ratu. Svijeće su upalili i predstavnici općinskog Udruge antifašističkih boraca i antifašista Općine Viškovo, Odbora za hrvatske branitelje Domovinskog rata i članove njihovih obitelji, Odbora za gospodarstvo, razvoj poduzetništva i zaštitu potrošača te predstavnice Crvenog križa.