Radovi na izgradnji vodovodnog ogranka Donji Jugi

Dana 03.11.2014. godine započeti će radovi na izgradnji vodovodnog ogranka Donji Jugi. Investitor radova je K.D. Vodovod i kanalizacija d.o.o. Rijeka, radove izvodi tvrtka Gradex&co d.o.o. Zabok, a nadzor nad izvođenjem radova vrši tvrtka SPIN d.o.o. Rijeka. Vrijednost investicije je 1.373.658,20 kuna bez uključenog PDV-a. Ugovoreni rok izvođenja radova je 270 kalendarskih dana.

Trenuto su u tijeku aktivnosti na pripremi gradilišta te se izvode pripremni radovi, dok se sa radovima na iskopima kanala planira započeti krajem mjeseca. Radovi će se izvoditi prema planu izvođenje radova po dionicama na načina da se što manje ometa redovni promet. Također se zamoljavaju mještani Donjih Juga da u periodu do početka radova (do kraja mjeseca) izvrše opskrbu kućanstvima energentima i ogrijevnim drvima. O svim ostalim aktivnostima prilikom izvođenja radova mještani naselja biti će redovno informirani.