Položeni vijenci povodom blagdana Svetoga Mateja

Povodom obilježavanja blagdana Svetog Mateja“, zaštitnika župe , koji se obilježava 21. rujna 2015. godine, u petak 18. rujna 2015. godine, uz prigodnu pjesmu ženskog pjevačkog zbora Marinići, pristupilo se polaganju vijenaca i paljenju svijeća na Središnjem križu na mjesnom groblju Viškovo.

Polaganju je pristupila delegacija Općine Viškovo, zamjenik Općinske načelnice Denis Mladenić, predsjednica Općinskog vijeća Jagoda Dabo i potpredsjednici Snježana Podobnik i Luka Matanić, članovi Odbora za hrvatske branitelje i članove njihovih obitelj te vijećnici Općinskog vijeća Općine Viškovo.
Svijeće su također zapalili i predstavnici Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, predstavnici Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, predstavnici Zajednice udruga hrvatskih ratnih vojnih invalida PGŽ te predstavnici ZUDR PGŽ.