Položeni vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana pobjede nad fašizmom

Povodom Dana pobjede nad fašizmom koji se obilježava 09. svibnja 2016. godine, u petak 06. svibnja 2016. godine, uz prigodnu pjesmu ženskog pjevačkog zbora Marinići, pristupilo se polaganju vijenaca i paljenju svijeća na spomenik u parku ispred groblja Viškovo. Polaganju je pristupila delegacija Općine Viškovo: Općinska načelnica Sanja Udović, zamjenica Općinske načelnice Slobodanka Orešković, predsjednica Općinskog vijeća Općine Viškovo Jagoda Dabo, vijećnici Općinskog vijeća te članovi odbora koji djeluju pri Općinskom vijeću Općine Viškovo.

Svijeće su također zapalili i predstavnici Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ i predstavnici Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ .