Zaprimanje zahtjeva za sufinanciranje smještaja djeteta u predškolske ustanove i obrte registrirane za djelatnost dadilja za pedagošku godinu 2022/2023.

Obavještavamo roditelje djece koja su upisana u predškolske ustanove i obrte registrirane za djelatnost dadilja u pedagoškoj godini 2022/2023. da se Zahtjevi za sufinanciranje smještaja djeteta u predškolskoj ustanovi i obrtu registriranom za djelatnost dadilja zaprimaju od 01. srpnja do 08. kolovoza 2022. godine.

Zahtjevi će se zaprimati slanjem putem pošte (na adresu Vozišće 3, 51216 Viškovo), putem sandučića postavljenog lijevo od ulaza u pisarnicu, osobno u pisarnici ili putem e-mail adrese pisarnica@opcina-viskovo.hr.

ZAHTJEVI ĆE SE ZAPRIMATI ISKLJUČIVO U NAVEDENOM RAZDOBLJU PUTEM NAZNAČENIH ADRESA.

Obrasce Zahtjeva s popisom dokumentacije koju treba priložiti uz Zahtjeve moguće je preuzeti na internetskim stranicama Općine Viškovo, www.opcina-viskovo.hr

NAPOMENA:  Ljubazno molimo korisnike da prije predaje zahtjeva, ako nisu sigurni, provjere da li imaju dugovanja prema Općini Viškovo na broj telefona 051/501-863, te ista podmire. Ako se utvrdi da s danom podnošenja zahtjeva postoji dug prema Općini Viškovo, zahtjev će biti odbijen.

Obrazac Zahtjeva za sufinanciranje smještaja djeteta u predškolske ustanove i obrte registrirane za djelatnost dadilja za pedagošku godinu 2022/2023.