Započeo postupak predočavanja u sklopu katastarske izmjere naselja Marinići

Obavještavamo sve zainteresirane mještane da je u sklopu katastarske izmjere katastarskih općina Marinići i Srdoči, na području naselja Marinići, započeo postupak predočavanja nove katastarske općine naziva katastarska općina Marinići – nova. Od početka radova na katastarskoj izmjeri do danas izvršena je terenska izmjera svih katastarskih čestica na području naselja Marinići, prikupljeni i obrađeni podaci o položaju, obliku i dokumentacija o legalnosti za 2385 katastarske čestice i za 2158 objekta. U narednom razdoblju moguće je   izvršiti javni uvid i sudjelovati u postupku obrade prikupljenih podataka i to svaki radni dan u prostorima Doma Marinići na adresi Marinići 9, u vremenu od 08:00 do 18:00 sati. Dodatne informacije o postupku katastarske izmjere mještani mogu dobiti na telefon 091/371-13-27 u vremenu od 11:00 do 13:00 sati ili upitom na e-mail adresu izmjera@geoprojekt.com.

K.O. MARINIĆI – NOVA  (KARTA)