Položeni vijenci i upaljene svijeće povodom Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Povodom Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje, u četvrtak, 17. studenog 2022. godine položeni su vijenci i upaljene svijeće na groblju Viškovo. U ime Općine Viškovo polaganju vijenaca nazočili su Općinska načelnica Sanja Udović i zamjenik općinske načelnice Denis Mladenić. Svijeće su također upalili predstavnici Odbora za hrvatske branitelje Domovinskog rata i članove njihovih obitelji Općine Viškovo, predstavnici Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata Primorsko-goranske županije te Udruge Specijalne policije iz Domovinskog rata „Ajkula“.