Održan 13. maškarani ženski boćarski turnir

Već tradicionalni maškarani ženski boćarski turnir i u ovogodišnjem trinaestiom izdanju ponudio je dobru zabavu za sve okupljene ekipe i posjetitelje. Na turniru je sudjelovalo 16 ekipa: Općina Čavle, Kunpanija z Halubja, Knjižnica Halubajska zora, boćarice Drenova, Boćarice - Pehin, Općina Viškovo - Domino 1, Općina Viškovo - Domino 2, Porezna uprava,  DV Loptica, Općina Klana, KU Veseli Oldtimeri, KG Grada Rijeke, Potresujke, Razigrani Pajaci, Vatreni zmajevi i Udruga umirovljenika Viškovo.

Pobjedu i prvo mjesto osvojila je ekipa Boćarice - Pehin, drugo mjesto osvojila je ekipa Drenove, a treće mjesto pripalo je ekipi Porezne uprave. Čast posljednjeg mjesta osvojila je Kunpanija z Halubja kojoj je pripao ni manje ni više nego pečeni odojak. Najboljom koštadorkom proglašena je gospođa Dijana Rubeša.