Obavijest za sve sudionike u prometu

Obavještavamo sve sudionike u prometu da će se od četvrtka 21. srpnja 2022. godine u sklopu radova na rekonstrukciji kružnog raskrižja u centru Viškova pristupiti radovima na elektroinstalacijama i to na potezu od novoformiranog kružnog raskrižja do trafostanice prema Mladenićima u dužini od 100m. Tijekom radova prometovanje će biti omogućeno uz privremenu regulaciju prometa kojim će se upravljati ručno odnosno uz regulaciju semaforima. Budući da će se radovi izvoditi uz odvijanje prometa, vozači se mole da koriste obilazne pravce ukoliko je moguće te da poštuju privremenu regulaciju prometa.

Po preusmjeravanju prometa na novu trasu kružnog raskrižja, za sav promet bit će privremeno zatvorena cesta uz lokalno groblje jer će na istoj započeti radovi na izgradnji sanitarnog kolektora i prelaganju vodovodnog cjevovoda koji su obuhvaćeni projektom "Poboljšanje vodno-komunalne infrastrukture na području aglomeracije Rijeka – proširenje Viškovo."

Autobusno stajalište bit će privremeno izmješteno 20m prema zgradi Općine Viškovo od trenutne lokacije.

Unaprijed zahvaljujemo na strpljenju i razumijevanju.