Obavijest o novoj prometnoj regulaciji - radovi na državnoj cesti D427

U tijeku su radovi na izgradnji državne ceste D427 kroz Općinu Viškovo. Trenutno se izvode pripreme za izvođenje cestovnih građevina i to nadvožnjak “Garići” i pothodnik “Široli”.

Radovi na pothodniku “Široli” započinju 02.03.2015. godine i predviđeni rok izgradnje je 45 kalendarskih dana. Postojeća dionica nerazvrstane ceste koja povezuje mjesta Široli i Dovičići 02.03. 2015. se trajno zatvara i postaje slijepa ulica te će se sav promet preusmjeriti na novoizgrađenu spojnu cestu Brnasi-Dovičići, koja je i izgrađena za tu namjenu.

Radovi na nadvožnjaku “Garići” započinju 02.03.2015. godine i predviđeni rok izvođenja je 70 kalendarskih dana. Za vrijeme izvođenja predmetnih radova, za promet će biti zatvorena nerazvrstana prometnica u ulici Melišća, a promet će se preusmjeriti na okolne nerazvrstane prometnice.

Više:  Situacija - pothodnik "Široli"

Situacija - nadvožnjak "Garići"