Dodijeljene nagrade i priznanja za najljepše uređenu okućnicu i balkon

U prostoru Doma hrvatskih branitelja u Viškovu danas je održana dodjela nagrada mještankama i mještanima koji imaju najljepše uređenu okućnicu odnosno balkon. U ugodnom raspoloženju, ljubiteljima i kreatorima vlastite krajobrazne arhitekture priznanja, poklon bonove i cvijeće, u skladu sa svim propisanim epidemiološkim mjerama uručili su zamjenici općinske načelnice Snježana Podobnik i Denis Mladenić. Osim zahvale mještanima što radom na svojim okućnicama i balkonima Viškovo čine ljepšim, zamjenici su svima čestitali i današnji blagdan svetog Mateja, zaštitnika Viškova.

Natječaj za najljepše uređenu okućnicu i balkon proveden je u svibnju nakon čega su izabrani najbolji.

Najljepše uređena okućnica

1. mjesto: Željka Bjedov

2. mjesto: Mirjana Saršon

3. mjesto: Đurđica Kušaković

Najljepše uređen balkon

1. mjesto: Doris Ožanić

2. mjesto: Marina Ostojić

3. mjesto: Saša Stojanović

Nagrađeni su za prvo mjesto dobili poklon bon u iznosu od 1.000,00 kuna, za drugo mjesto 700,00 kuna te za treće mjesto 400,00 kuna.

„Hvala vam što na ovaj način, uređujući svoje okućnice, pridonosite ljepšem Viškovu. Ja vam ovom prilikom čestitam na osvojenim nagradama i želim vam da i dalje marljivo i kreativno osmišljavate i uređujete vaše okućnice. Ovim putem zahvaljujemo se svim sudionicama te pozivamo naše mještane koji se trude oko uređivanja vlastitih okućnica i balkona, na uključenje i sudjelovanje i sljedeće godine„ rekla je direktorica Turističke zajednice Općine Viškovo Marina Jurić.