Položeni vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana antifašističke borbe

U srijedu, 21. lipnja 2017. godine u 18.00 sati na spomenik u parku ispred groblja Viškovo, uz prigodnu pjesmu Ženskog pjevačkog zbora Marinići položeni su vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana antifašističke borbe.

Polaganju vijenaca prisustvovao je zamjenik Općinske načelnice Denis Mladenić, zamjenica Općinske načelnice Snježana Podobnik, predsjednik Udruge antifašista i antifašističkih boraca Viškovo Mladen Hero i predsjednica Općinskog vijeća iz proteklog mandata Jagoda Dabo.

Svijeće su također zapalili i predstavnici Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, predstavnici Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ te predstavnici Zajednice udruga hrvatskih ratnih vojnih invalida PGŽ.