Izbori za zastupnike za Hrvatski sabor

29.03.2024

Obavještavamo sve mještane Općine Viškovo da će se Izbori za zastupnike u Hrvatski sabor na biračkim mjestima u Republici Hrvatskoj održati u srijedu, 17. travnja 2024. godine.

Birači s prebivalištem na području Općine Viškovo i mogu izvršiti pregled, dopunu i promjenu podataka upisanih u registar birača te podnijeti zahtjev za privremeni upis u registar birača izvan mjesta prebivališta, izdavanje potvrde za glasovanje izvan mjesta prebivališta te prethodnu registraciju u Uredu za opću upravu u Rijeci, Rijeka, Riva 10, soba 220 i 221 ( II kat, stubište B).

Informacije se mogu dobiti radnim danom na telefon 354-443, 354-445 od 08,30 do 15,30 sati i putem elektroničke pošte, e-mail adresa: registar.biraca@pgz.hr

Zahtjevi za dopunu ili ispravak podataka u registru birača mogu se podnositi zaključno do subote 6. travnja 2024. godine.  Svi potrebni obrasci nalaze se na linku: https://www.pgz.hr/izbori/izbori-za-zastupnike-u-hrvatski-sabor/ .

OBJAVA BIRAČIMA

OBAVIJEST BIRAČIMA S PREBIVALIŠTEM U PGŽ