Istraživanje o preferencijama i potrebama poduzetnika prilikom odabira poslovnih prostora

Hrvatska udruga poslodavaca, Hrvatska gospodarska komora, Primorsko-goranska županija i Regionalna razvojna agencija Primorsko-goranske županije provode istraživanje o preferencijama i potrebama poduzetnika prilikom odabira poslovnih prostora. Istraživanje se provodi u cilju identifikacije razine kvalitete i dostupnosti poduzetničke infrastrukture na području Primorsko-goranske županije te unaprjeđenja komunikacije između tijela javne vlasti na lokalnoj, regionalnoj i nacionalnoj razine s poduzetnicima s područja Primorsko-goranske županije. Također, svrha ovoga istraživanja jest podizanje razine dostupnosti i kvalitete priuštive poduzetničke infrastrukture u Primorsko-goranskoj županiji koja je važan preduvjet postizanja uspješnog i  poticajnog poduzetničkog okruženja za postizanje regionalnog gospodarskog rasta. Ovo istraživanje će također ispitati i identificirati preferencije i potrebe poduzetnika vezane uz korištenje poslovnih prostora u promijenjenim okolnostima rada i poslovanja povezanim s pandemijom virusa COVID-19 što među ostalim dovodi do sve većeg uvođenja potpunog ili djelomičnog „ rada od kuće“.

Anketnom upitniku možete pristupite putem linka https://forms.gle/EA1ocE2o2mKZ5WXV7