Obavijest - prometno rješenje nerazvrstanih cesta "Viškovo III"

Od ponedjeljka, 16. rujna 2013. godine, započinju radovi na izvođenju nove prometne organizacije područja naselja Viškovo III. Ugovorni rok radova je 20 kalendarskih dana. Izvođač radova je Signalizacija d.o.o. Zagreb, Trakošćanska 30, a vrijednost radova prema ponudi iznosi 53.348,00kn (bez PDV-a)...
Prijedlog organizacije prometnih tokova na području naselja Viškovo III je objavljen u glasniku općine Viškovo, br. 71 od prosinca 2010. godine. Na prihvaćeno prometno rješenje je dobivena i prethodna suglasnost od strane ministarstva unutarnjih poslova, policijske uprave Primorsko-goranske, odjela za sigurnost cestovnog prometa od 30.06.2011. godine.
Predmetno prometno rješenje je sastavni dio cjelovitog rješenja uređenja prometa na nerazvrstanim cestama područja općine Viškovo, kojim se nastoji povećati sigurnost prometovanja, a pogotovo sigurnost pješaka na prometnicama.

Više:  Prometno rješenje Viškovo III - situacija.pdf