Obavijest o održavanju zbora mještana povodom provođenja katastarske izmjere za naselje Marinići

U srijedu, 11. listopada 2017. godine s početkom u 18:00 sati u Domu Marinići, održat će se zbor mještana vezano za provođenje katastarske izmjere a području naselja Marinići.

Mještani  će se na zboru mještana moći informirati o načinu obilježavanja katastarkih čestica, vremenu snimanja, radnom vremenu ureda tijekom cijelog vremena trajanja izmjere i svim drugim informacijama u vezi katastarske izmjere. Osim toga, sve informacije o katastarskoj izmjeri mještani će moći dobiti u uredovno radno vrijeme u Uredu za katastarsku izmjeru u Domu Marinići, Općini Viškovo te na službenoj internet stranici Općine Viškovo.