Obavijest o besplatnim udžbenicima koje je osigurala Općina Viškovo

"Obavještavamo sve učenike-korisnike besplatnih udžbenika Općine Viškovo POLAZNIKE SVIH DRUGIH OSNOVNIH ŠKOLA, OSIM OSNOVNE ŠKOLE SVETI MATEJ, da će se povrat istih održati u periodu od 7 do 10. srpnja 2015. godine u prostorijama knjižnice ''Halubajska zora'' u Marinićima, Marinići 9, Viškovo, u sljedećim terminima:
                                       -          7. srpanj  – 9.00 - 14.00 sati
                                       -          8. srpanj – 9.00 - 14.00 sati
                                                                    -          9. srpanj – 14.00 - 19.00 sati
                                                                    -          10. srpanj – 9.00 - 14.00 sati

Udžbenici ne smiju biti oštećeni i to na način da isti me smiju biti pošarani, ne smiju biti poderani, ne smije im nedostajati niti jedna stranica. Ukoliko se primijete navedeni nedostaci, korisnici udžbenika će morati nadoknaditi iste kupovinom novih primjeraka. Ukoliko neki udžbenik/udžbenici budu oštećeni, preostali udžbenici se neće preuzimati, već će biti potrebno oštećeni udžbenik nadomjestiti i potom vratiti sve udžbenike u kompletu.

Ukoliko se udžbenici ne dostave u skladu s prethodno navedenim uputama, korisnicima neće biti odobreno korištenje udžbenika za sljedeću školsku godinu."