OBAVIJEST O POČETKU RADOVA - VODOVODNI OGRANAK MARČELJI 100

Započeta je gradnja 645 metara vodovoda s jednom reducir stanicom i dva zasunska okna. Početak radova: 12. prosinac 2016.
Predviđeno vrijeme izvođenja radova je 180 kalendarskih dana. Tijekom izvođenja radova promet će se odvijati uz ograničenja,  a sve sukladno  postavljenoj privremenim prometnim znakovima i svjetlosnoj signalizaciji.
Na pojedinim dionicama, gdje širina  prometnice  dopušta  istovremeno  i  sigurno  odvijanje prometa i  radova,  omogućit  će se  odvijanje  prometa  jednim   prometnim  trakom  u  oba smjera, dok će u ostalim dijelovima prometovanje vozilima biti zabranjeno, ali na način da će biti osiguran obilazni pravac kretanja.

Stanovnici u neposrednoj blizini zone odvijanja radova biti će pravovremeno obaviješteni od strane izvođača radova o prometnoj regulaciji na pojedinim dionicama te odvijanju radova.

Izvođač radova: POGRAD d.o.o. iz Čabra
Nadzor i koordinator II zaštite na radu: PLAN-MAR d.o.o. iz Rijeke
Ugovorena  vrijednost nabave materijala, izvođenja radova i  obavljanja nadzora nad njima, uključujući usluge koordinacije provođenja zaštite na radu, iznosi 1.285.000,00 kn (bez PDV-a).

Više:  Situacija